Чисельність безробітних в Запорізькій області знизилась на 7,8 %

На даний час в Запорізькій області, як і в цілому по країні, спостерігається зниження рівня безробіття. За 7 місяців 2018 рокукомплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 43,7 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 7,8% менше минулорічного показника. Кількість працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості становила 28,1 тис. осіб. При цьому, 13,3 тис з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. З початку року 351 особа працевлаштована на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 78 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,4 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

19:18 10.08.2018

«Легалізація зайнятості: проблеми та шляхи вирішення»

З метою об’єднання зусиль усіх суб’єктів, які формують та реалізують соціально-економічну та державну політику зайнятості у Гуляйпільському районі, сторін соціального діалогу, засобів масової інформації щодо детінізації доходів та трудових відносин у сфері зайнятості населення та відновлення балансу трудових відносин 07 серпня  2018 року у Гуляйпільськой райдержадміністрації відбулося засідання колегії, одним із питань якої було «Легалізація зайнятості: проблеми та шляхи вирішення».

14:58 09.08.2018

Юліана Козаченко: "Від запорізьких роботодавців соціальні фонди отримали майже чотири мільярди"

У січні-липні 2018 року надходження єдиного соціального внеску від платників Запорізької області склали майже 4 мільярди гривень. Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко. Вона підкреслила, що сплачена сума до Пенсійного та соціальних фондів більш ніж на 940 мільйонів перевищила минулорічну.

14:52 06.08.2018

Фіскальна служба Запорізької області видала 34 тисячі електронних ключів

За сім місяців поточного року запорізькі платники отримали в органах фіскальної служби регіону понад 34 тисячі електронних ключів. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, фахівці пунктів реєстрації користувачів надали послуги майже 12 тисячам відвідувачам.

14:50 06.08.2018

Справу щодо організаторів конвертаційного центру із 200-мільйонним обігом передано до суду

Співробітники податкової міліції Запорізької області під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області закінчили досудове розслідування у відношенні організаторів конвертаційного центру міжрегіонального характеру.

14:48 06.08.2018

Фізичній особі - підприємцю нараховано дохід. Як відобразити  у податковому розрахунку за  формою № 1-ДФ?

Фізичній особі - підприємцю нараховано дохід. Як відобразити у податковому розрахунку за формою № 1-ДФ?

При нарахуванні (виплаті) доходів фізичним особам -  підприємцям (не залежно від системи оподаткування) та самозайнятим особам податкові агенти зобов’язані відобразити такі доходи у податковому розрахунку за формо № 1-ДФ за звітний квартал, у якому вони були нараховані.

14:48 06.08.2018

Як фермерським господарствам сплачувати єдиний внесок з 2018 року?

З 01 січня 2018 року членів фермерського господарства визначено платниками єдиного внеску, і як наслідок, вони з 01.01.2018 зобов’язані стати на облік в органах доходів і зборів, як платники єдиного внеску (п. 51 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»).

14:34 06.08.2018