Енергоефективність

Посада: Головний спеціаліст енергоменеджер

Телефонний номер:

Документи:

Концепція запровадження системи енергетичного менеджменту на території Воздвижівської сільської територіальної громади

Видатки на придбання енергоносіїв невпинно зростають та займають значну частину бюджету Воздвижівської сільської ради. Щороку ці витрати мають стійку тенденцію до зростання. Основними споживачами енергоресурсів в громаді є будівлі закладів освітньої та культурної сфери. Значна частина енергоресурсів ресурсів в яких використовується нераціонально через застаріле енергетичне устаткування, незадовільний технічний стан будівель, низький рівень їх енергоефективності, а також через відсутність системи енергетичного менеджменту. Досвід європейських країн та українських міст показав на практиці ефективність системи енергетичного менеджменту. Тому було прийнято рішення запровадити на території Воздвижівської сільської територіальної громади концепцію системи енергетичного менеджменту, що буде спонукати до раціонального використання енергоресурсів та скорочення викидів .

Розпорядження про енергомоніторинг

Прості заходи підвищення енергоефективності

Практичні поради для запровадження системи енергоменеджменту вдома за для покращення мікроклімату в дома та заощадження сімейного бюджету.