Проект «Почуй мене»

Дата: 31.03.2021 09:50

Починаючи з 5 березня 2021 року Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотиий проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади. Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні нечуючими будь-яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста. Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»). Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр. Відповідні інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці «Фейсбук».