Документи державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Воздвижівська сільська рада Запорізької області (далі - Воздвижівська сільська рада)  повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) “Програма соціально-економічного та культурного розвитку Воздвижівської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки”  (далі - ДДП).

16:07 12.11.2021

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Воздвижівська сільська рада Запорізької області (далі - Воздвижівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Воздвижівської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки»  (далі - ДДП).

16:06 12.11.2021