Спортивні новини

9 червня на стадіоні села Верхня Терса відбулася гра 8 туру обласного чемпіонату з футболу серед аматорських команд (перша ліга). В цій принциповій грі зійшлися команди "Агро-Континент" та ФК "Полтавка". У напруженій та важкій боротьбі перемогу здобули господарі поля команда "Агро-Континент" з рахунком 2:1. Голи за переможців забивав Сергій Боярко. Таким чином команда "Агро-Континент" зберігає лідерство в обласному чемпіонаті.

16:40 10.06.2018

Про участь у фестивалі

5 червня 2018 року команда юних інспекторів дорожнього руху «Азбука безпеки» комунального закладу  «Верхньотерсяньська ЗОШ І – ІІІ ступенів» у складі:  Коротун Анни, Купрянової Любові, Бодні Владислава, Стоцеко Артема, Тилика Данила, Черненко Руслана, Шиліна Юрія, Віткової Олени, Купріянової Альони, Подворка Ільї – представляли Воздвижівську ОТГ у першому обласному фестивалі «Нова генерація – за безпеку дорожнього руху.

16:42 07.06.2018

Гуляйпільські підприємці запрошуються до участі у Рейтингу сумлінних платників податків

Розпочато прийом заявок на участь у рейтингу "Сумлінні платники податків – 2017", який започаткований Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація платників податків України".

11:00 04.06.2018

Фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, можуть зареєструватись фізичними особами – підприємцями за відсутності обмежень на зайняття підприємницькою діяльністю, які встановлені законом.

10:09 29.05.2018

Унормовано порядок митного оформлення транспортних засобів і контролю за відповідністю екологічним нормам

З 23 травня 2018 року набрав чинності Закон України від 27 лютого 2018 року № 2301-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», спрямований на вдосконалення порядку ввезення на митну територію України з метою вільного обігу транспортних засобів.

10:06 29.05.2018

Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку

Якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості  перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку, - інформує Оріхівське управління  ГУ ДФС у Запорізькій області.

10:03 29.05.2018

Не має права суб’єкт господарювання здійснювати торгівлю алкогольними напоями після дати зазначеної в ліцензії

Суб’єкт господарювання має право здійснювати торгівлю алкогольними напоями до дати зазначеної в ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, при цьому останнім днем торгівлі буде дата, що передує даті, зазначеній в такій ліцензії.

10:00 29.05.2018