Новини

Дата: від до Скинути

Кому в Гуляйпільському районі зроблять перерахунок пенсій та одноразово виплатять 1000 гривен

Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою визначається механізм проведення перерахунку пенсій, встановлення щомісячної компенсаційної виплати для пенсіонерів старше 80-річного віку і виплати одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн., Повідомляє прес-служба Запорізької обласної державної адміністрації.  Постанова передбачає:

14:35 03.04.2020

Новини

06.03.2020 року Воздвижівська громада підписала Меморандум з ГУ Національної поліції в Запорізькій області і ми стали учасниками програми Поліцейський офіцер громади.

15:46 10.03.2020

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

15:12 14.02.2020

5 річниця з дня загибелі учасника АТО Негера Івана Івановича

19 листопада 2019 року у  КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ І - ІІІ ст." Воздвижівської сільської ради відбулась лінійка-памяті учаснику АТО, громадянину України, жителю села Верхня Терса, випускнику школи Негеру Івану Івановичу. Наш земляк nрагічно загинув 19 листопада 2014 р. в районі с. Новомихайлівка, Мар'їнський район, Донецька область.

14:43 19.11.2019

На території Воздвижівської громади пройшли урочисті заходи до 76 річниці визволення від нацистських загарбників

Воздвижівська громада відсвяткувала 76 річницю визволення її території від нацистських загарбників. Біля меморіальних комплексів відбулись урочисті мітинги в яких прийняли участь  воїни учасники АТО, керівництво громади, працівники базових товариств та бюджетної сфери, учні, жителі села та гості. Після закінчення мітингів відбулись святкові концерти, глядачів та учасників концерту пригощали солдатською кашею. У с.Воздвижівка прогримів святковий салют.

15:07 18.09.2019