1 жовтня  - Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

15:52 01.10.2020

Новини спорту

Команда ТОВ «Агро-Континент»  перемогла у відкритій першості Гуляйпільськоі‘ районноі‘ організації ВФСТ «Колос» АПК України з міні-футболу 5*5 серед аматорських команд сезону 2020 року. Воздвижівська громада щиро вітає зі здобутою перемогою!

10:26 30.09.2020

ЮНІСЕФ відкрив подачу заявок від громад на Премію дітей та молоді “Найкраща ініціатива громади 2020”

Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту вперше відзначить проекти у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими. Позмагатися за Премію дітей та молоді “Найкраща ініціатива громади 2020” запрошуються громади з усієї України.

18:48 25.09.2020

Головне управління Пенсійного фонду України інформує про проведення перерахунку пенсій з 1 вересня

Відповідно до Закону України 822-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 вересня 2020 року передбачено збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 4723 грн до 5000 грн (на 277 грн).

14:09 15.09.2020

ГЕНДЕРНО-ЧУТЛИВІ ПОКАЗНИКИ МОНІТОРИНГУ ТА ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ. ГЕНДЕРНИЙ ПРОФІЛЬ

3 вересня 2020 року відбувся третій тренінг проєкту «Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади», ініційований громадською організацією «Всеукраїнська Демократична Дія», за темою «Гендерно-чутливі показники моніторингу та оцінки діяльності громади. Гендерний профіль».

15:17 08.09.2020