Працівникам сільського господарства Воздвижівської ОТГ!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Кожного дня ви професійно, натхненно і самовіддано виконуєте свою роботу, яка вимагає неабияких знань, вмінь та бажання працювати. Ваша діяльність та самовідданість – гідні захоплення. За все завдячуємо вмінню наших керівників і спеціалістів, праці рядових механізаторів і тваринників, фермерів та власників особистих селянських господарств, які працюють не покладаючи рук і досягають вагомих результатів.

12:10 15.11.2020

БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА

Сьогодні, у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» керівництву Воздвижівської громади було представлено захисника правопорядку, офіцера громади – Гриня Євгена Миколайовича.

15:45 30.10.2020

ОЗЕЛЕНЕННЯ ГРОМАДИ

З початку березня по всі території України, в рамках проєкту «Озеленення України» проводиться висадка дерев та кущів.

17:29 19.10.2020

Керівництвом громади вшановано пам'ять воїнів, які віддали своє життя за Україну

14 жовтня - світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

10:23 14.10.2020

14 жовтня - свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

09:46 14.10.2020

Stop Sexting

Відеоролик  Stop Sexting

14:36 09.10.2020

«Припинить струшувати дитину»

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Проведене опитування серед батьків показало, що 5% батьків струшують свою дитину з метою її заспокоєння і взагалі не мають інформації про шкідливим вплив таких дій. Таке явище як «Синдром струшеної дитини» є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках - має летальні наслідки.

14:30 09.10.2020