Дата: від до Скинути

Матеріали Українського інституту національної пам’яті до відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)

14:06 07.05.2021

На території Запорізької області скасовано "червоний" рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. В регіоні пом'якшені карантинні обмеження та встановлений "жовтий" рівень.

7 травня згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС на території Запорізької області скасовано "червоний" рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. В регіоні пом'якшені карантинні обмеження та встановлений "жовтий" рівень. Відкриваються заклади громадського харчування, які працюватимуть до 24:00, ринки, магазини, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, музеі?, бібліотеки тощо. Громадський транспорт працюватиме в звичайному режимі, тобто довідки на проі?зд не потрібні. Але перевезення пасажирів продовжують здіи?снюватися виключно в захисних масках і за кількістю місць для сидіння. 11 травня учні знову повернуться до школи. На поминальні дні дозволяється відвідування кладовищ, але уникаючи скупчення людей. Введення «жовтої» зони – це не відміна карантину. Головне – всім дотримуватись простих правих поведінки – це дистанція та захисна маска.

10:20 07.05.2021

До 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС Український інститут національної пам'яті ініціював загальноукраїнську акцію, щоб привернути увагу широкого загалу до пам’ятної дати та вшанувати пам’ять жертв катастрофи та ліквідаторів.

26 квітня виповнюється 35 років від найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

09:03 26.04.2021

Фахівці Держпродспоживслужби Гуляйпільського району провели семінар з  представниками закладів дошкільної освіти

Фахівці Держпродспоживслужби Гуляйпільського району провели семінар з представниками закладів дошкільної освіти

Наприкінці березня спеціалісти Гуляйпільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області провели навчальний семінар з керівниками та медичними працівниками закладів дошкільної освіти Гуляйпільської, Воздвижівської та Малинівської територіальних громад  на тему: «Дотримання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів – запорука безпечного середовища для розвитку та зміцнення здоров’я дітей».

16:47 10.04.2021