Дата: від до Скинути

Гуляйпільський РЕМ інформує жителів про те, щоб уникнути відключення електропостачання (якщо договір на розподіл електроенергії за даною адресою оформлений на людину, яка померла) необхідно терміново звернутися до енергозбуту Гуляйпільського РЕМу, за алресою вулиця Соборна, будинок 103 та переукласти договір.

13:45 18.01.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

13 cічня на території Запорізької області очікуються складні погодні умови: значні опади переважно у вигляді снігу, хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви північно-східного вітру до 15-20 м/с.

16:18 13.01.2021

Національний конкурс «Благодійна Україна-2020»

У листопаді 2020 року стартував Національний конкурс «Благодійна Україна-2020» – загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Метою конкурсу є розвиток благодійництва і волонтерства в Україні. За підсумками конкурсу найефективніші благочинні ініціативи відзначають нагородою «Ангел добра».

16:15 13.01.2021

Увага! Увага!

Шановні мешканці області! На сьогоднішній день захворюваність області на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 залишається досить високою. У зв’язку з цим на всій території України установлено карантин. Просимо, вас з порозумінням і відповідальністю ставитися до карантинних обмежень.

14:17 05.01.2021

УВАГА КОНКУРС!

Воздвижівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - головного спеціаліста - енергоменеджера  відділу економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту   Воздвижівської сільської ради.

11:45 29.12.2020

ДОПОМОГА від Українського фонду соціальних інвестицій

В рамках реалізації субпроекту № 20-23-38 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД, с. Верхня Терса, Гуляйпільський район, Запорізька область/KfW», який впроваджується у Воздвижівській громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»,Верхньотерсянській амбулаторії ЗПСМ Гуляйпільського ЦПМСД безкоштовно надано швидкі тести для виявлення антитіл IgG/IgM до нового коронавірусу nCoV; на визначення антигену грипу А+Б; самостійний тест на ВІЛ-OraQuick HIV Self-Test; на виявлення гепатиту B HBsAg; на визначення Тропоніну І - у загальній кількості 1900 шт, вартістю 415767,0 гривень.

09:43 23.12.2020