ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ АКТИВНО ПРАЦЮЄ НАД ПИТАННЯМ ЕВАКУАЦІЇ ЛЮДЕЙ З ГАРЯЧИХ ТОЧОК

Дата: 10.03.2022 17:10

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками структурних підрозділів ОВА, де обговорили низку важливих питань.

Очільник регіону наголосив, що першочергове завдання - якомога швидше евакуювати людей з 4 населених пунктів: Оріхів, Гуляйполе, Комишуваха та Степногірськ. Сьогодні планують вивезти мешканців Гуляйполя до Запоріжжя. Вже сформована колона і незабаром вона повинна вирушити до пункту призначення. У пріоритеті - евакуація дітей та жінок.

Зберігається напружена ситуація у Пологах. Олександр Старух наголосив, що звідти поки не вдається евакуювати жителів. Російські окупанти не пропускають людей. Тому наразі активно обговорюється питання відкриття “зеленого коридору”  та складаються списки потреб території у гуманітарній допомозі.

У свою чергу Запоріжжя готове оборонятися від наступу російських окупантів.   До оборони рідного краю приєдналося багато небайдужих людей. За нами перемога!

Департамент культури на інформаційної політики