Працівникам сільського господарства Воздвижівської ОТГ!

Дата: 15.11.2020 12:10

Щиро вітаю вас із професійним святом! Кожного дня ви професійно, натхненно і самовіддано виконуєте свою роботу, яка вимагає неабияких знань, вмінь та бажання працювати. Ваша діяльність та самовідданість – гідні захоплення. За все завдячуємо вмінню наших керівників і спеціалістів, праці рядових механізаторів і тваринників, фермерів та власників особистих селянських господарств, які працюють не покладаючи рук і досягають вагомих результатів.

Нехай не переводиться селянський рід на гуляйпільській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Віктор ТЮТЮННИК

голова Воздвижівської ОТГФото без опису