АВТО ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ ГРОМАДИ

Дата: 27.11.2020 18:47

Сьогодні, поліцейському офіцеру Воздвижівської громади керівництвом Нацполіції, у присутності голови громади, було офіційно вручено автомобіль RENAULT DUSTER. Транспортний засіб укомплектований всім, що може знадобитися працівнику поліції в процесі роботи — від набору інструментів до сейфу.

Цей автомобіль має стати своєрідним «офісом на колесах» для офіцера громади, який не повинен сидіти у кабінеті, а має більше часу проводити, вирішуючи безпекові питання на території громади.

Нагадаємо, що поліцейський громади - Гринь Є.М., перед призначенням пройшов багатоетапний відбір, спеціальну поглиблену підготовку за участі українських та іноземних фахівців та стажування на базі поліції Дніпропетровської області, яка стала пілотною в проєкті.