Дата: від до Скинути

Примусового переведення виплат пенсій на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить доставляти пенсії

Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року.

11:01 17.06.2021

Про проведення свята «ПАРАД ЗІРОК-2021»

На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 р. № 927/2010  «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді» та з метою заохочення і підтримки учнівської молоді Воздвижівської сільської територіальної громади на шкільному подвір’ї  комунального закладу «Воздвижівська ЗОШ» 31 травня 2021 року проведено свято «Парад зірок-2021».

12:41 02.06.2021

16 травня Україна відзначала День пам’яті жертв політичних репресій.

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій,  привернення  уваги  суспільства  до  трагічних  подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної   ідеології.

10:22 20.05.2021