Оголошення

Проведення тренінгів та навчальних семінарів для жінок депутаток та чоловіків депутатів в форматі «онлайн»

Протягом 2015 – 2021 років ЗБФ «Єдність» за майбутнє» в партнерстві з міжнародною організацією «Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин» реалізує проєкти, спрямовані на підтримку жінок депутаток місцевих рад. В рамках проєктів проводились навчальні семінари, круглі столи, конференції, форуми, як в Запорізькій області так і в інших регіонах та на національному рівні. У 2021 році проєктом заплановано проведення тренінгів та навчальних семінарів для жінок депутаток та чоловіків депутатів в форматі «онлайн». 26.02.2021 та 11.03.2021 року будуть проведені тренінги з навчання щодо державної гендерної політики та можливості її реалізації на місцевому рівні. Депутатки та депутати можуть взяти участь у тренінгах. Для цього потрібно заповнити анкету у Google Формі за посиланням:

15:18 25.02.2021

Дня охорони праці у 2020 році

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році КОНТРОЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ*

09:49 29.04.2020

Виробників аграрної продукції Запорізької області запрошують безкоштовно скористатися послугами «Відкритого ринка»

Це соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. На спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним. Проєкт є всеукраїнським, проте, споживачі зможуть знайти продукцію у своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.

09:47 29.04.2020