Оголошення

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Воздвижівська сільська рада Запорізької області (далі - Воздвижівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Воздвижівської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки»  (далі - ДДП).

16:57 11.10.2021

Підприємців сходу України запрошують на бізнес-виставку «Схід-Експо 2021»

ПРООН, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, запрошує мікро-, малі та середні підприємства Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2021». Проведення заходу попередньо заплановано на 28-29 вересня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка пройде в самому серці міста – «Палаці Спорту» на Спортивній Площі, 1. Захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, уряду Данії та Посольства США в Україні.

10:55 16.09.2021