Оголошення

Платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів у визначених законом випадках та у передбачені строки

Відповідно до п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, у таких випадках та в строки:

14:56 30.07.2018

Податківці нагадують про закінчення строку сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору !

31 липня 2018 року закінчується термін сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору для осіб, які отримували доходи в минулому році та задекларували його до 01 травня.

19:56 16.07.2018