УВАГА! 24.09.2020 з 14.00 до 15.00 ПРЯМА ГАРЯЧА ЛІНІЯ!

Ірина Дуднік: "Як коронокриза вплинула на регіональний ринок праці. Фінансова підтримка служби зайнятості роботодавцям та допомога безробітним" 24 вересня 2020 року з 14.00 до 15.00 відбудеться «Пряма гаряча лінія» за номером 0800 503 508

16:19 22.09.2020

Легальна робота: плюси в оплаті праці

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення.

16:11 22.09.2020

Задекларована праця допомагає розвивати бізнес

Маєте власний бізнес? Укладаючи трудові договори з працівниками, ви отримуєте безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.

15:27 08.09.2020

В Запорізькій області у вересні буде проходити «Місячник зайнятості молоді»

Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди активно  впливають на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства. Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення її робочими місцями. Молоді люди потребують допомоги і підтримки, аби знайти своє місце в житті, самовизначитися і самоствердитися.

14:57 31.08.2020

В Запорізькій області середня тривалість безробіття зменшилась на 10 відсотків

Не зважаючи на складну ситуацію на ринку праці через карантин та зменшення економічної активності у країні, знайти роботу можливо. За сім місяців поточного року роботодавцями надано до бази служби зайнятості 22,6 тис. вакансій, що на 9,8 тис менше, ніж за цей же період тогоріч. В той же час, через карантин кількість безробітних, зареєстрованих у службі зайнятості, значно збільшилась і склала майже 47 тисяч ( на 6,1 тисячі більше, ніж у минулому році). Всі ці фактори призвели до того, що підвищилась конкуренція за робочі місця. В середньому, наразі, на  одне вільне робоче місце претендує 12 безробітних осіб.

20:28 12.08.2020

Більше 13 тисяч працівників Запорізької області отримають компенсацію зарплати за період карантину

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 затверджено ПОРЯДОК надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

14:57 15.07.2020