Новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО-, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

16:27 25.09.2019

Для тимчасового працевлаштування громадян на громадські роботи запорізькі роботодавці створили 2 тисячі нових робочих місць

Запорізька обласна служба зайнятості багато років співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських та інших видів тимчасових робіт, тим  підкреслює важливість цієї діяльності як для населення, роботодавців, так і для громад в цілому.

14:57 18.09.2019

Середній розмір допомоги по безробіттю в серпні 2019 року в області склав 3057 гривень

Спочатку року комплекс соціальних послуг та матеріального забезпечення отримали 43,5 тис. зареєстрованих безробітних. Станом на 1 вересня 2019 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебуває 13,5 тисяч безробітних.

14:44 16.09.2019

Чи задоволені Ви послугами, що надає державна служба зайнятості? Триває анкетування роботодавців.

До 19 серпня 2019 року триває опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Служба зайнятості змінюється та прагне покращити обслуговування населення.

14:11 01.08.2019

Навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» - запорука вдалого працевлаштування

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для дорослого населення, що створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання.

11:02 11.07.2019

231 демобілізований учасник АТО/ООС знайшов роботу за допомогою служби зайнятості

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, займають особливе місце у соціально – економічній політиці Запорізької області.

09:35 05.07.2019

ЦЗ Дайджест

Станом на 01.07.2019 року на обліку в службі зайнятості у 2019 році перебувало 1364 безробітних, що на  191 чол.  менше,  ніж за відповідний період минулого року.

09:33 05.07.2019

ПРЕС-РЕЛІЗ

Запоріжці  можуть безкоштовно отримати ваучер на навчання

16:25 25.06.2019