ГРОМАДИ ОБЛАСТІ ОЗНАЙОМИЛИ ЗІ ЗМІНАМИ ТЕНДЕРНИХ ДОГОВОРІВ

Дата: 26.10.2022 10:36

Під головуванням керівниці апарату ЗОВА Зінаїди Бойко відбулася семінар-нарада з головами територіальних громад з приводу особливостей проведення публічних закупівель на час воєнного стану.

Уряд ухвалив постанову №1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”. Відтепер закупівлі можна буде проводити в системі Prozorro за новою процедурою. При цьому значно розширюються рамки використання каталогів Prozorro Market.

Згідно з постановою, в системі Prozorro з’являється процедура відкритих торгів з особливостями. Процедура передбачає скорочення строків проведення повноцінних тендерів у Prozorro, що дозволить замовникам проходити закупівлі вдвічі швидше, ніж раніше. Також було внесено ряд змін в самі умови та вимоги тендерів. Саме з метою роз’яснення деталей пов’язаних зі стратегічними закупівлями, наприклад паливних матеріалів, керівникам громад пояснили тонкощі процесу та надали рекомендації щодо укладання договорів.

Всі подробиці за посиланням.

Департамент культури та інформаційної політики