Дата: від до Скинути

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ БОТ ДЛЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ПЕРЕСУВАННЯ ДИВЕРСАНТІВ, ВІЙСЬК ТА ТЕХНІКИ РОСІЇ

У Запорізькій області працює чат-бот в телеграмі “Стоп окупант! Бот Запорізького обласного управління СБУ” ( @SBUzp_bot ), за допомогою якого можна повідомляти про пересування російських диверсійно-розвідувальних груп, військ та техніки РФ.

11:26 28.02.2022

ЗАРАЗ КОЖЕН ІЗ НАС – ВОЇН. ВОЇН НА СВОЄМУ МІСЦІ. І Я ВПЕВНЕНИЙ, ЩО КОЖЕН ІЗ НАС ПЕРЕМОЖЕ!

Коли я йшов у Президенти, я говорив, що кожен із нас – Президент. Бо ми всі відповідаємо за нашу державу. За нашу прекрасну Україну. А зараз так сталося, що кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці. І я впевнений, що кожен із нас переможе. Слава Україні!

11:26 28.02.2022

ВОЄННИЙ СТАН: ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВІЙСЬКОВИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

Конституція України передбачає, що в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. При цьому не можуть бути ні в якому разі обмежені право на життя, право на повагу до гідності,  право на рівність перед законом, право на особисту недоторканість, право на житло, право на свободу шлюбу і свободу дітей тощо (ст 64).

14:33 25.02.2022

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ.

Обласна влада, правоохоронні органі, екстрені служби працюють в повній готовності в посиленому режимі. Забезпечена робота усієї необхідної інфраструктури для стабільної життєдіяльності усього регіону. Ситуація вкрай важка, але контрольована обласною владою.    Система оповіщення працює в штатному режимі. Небезпека залишається, тому прошу бути пильними та напоготові до відповідних дій. Головне - діяти злагоджено та не створювати паніку під час евакуації.   Тепер щодо військових загроз з боку окупанта. Наразі найбільша загроза області насувається з півдня. Тривають локальні вуличні бої за стратегічні об’єкти міста Мелітополь. Зафіксовано попадання снарядів по житловим будинкам. Загиблих серед мирного населення немає. Поранено чоловіка та 12-річну дівчину уламками будівлі.   Зафіксовано проїзд та проліт військової техніки агресора Якимовською громадою Мелітопольського району.    Вранці зупинив свою роботу завод “Дніпроспецсталь”.    В обласному центрі триває облаштування оборонних споруд. На в’їздах до міста Запоріжжя встановлюються конструкції, що не дозволять проїхати військовій техніці.      Закликаю усіх чоловіків вставати до лав територіальної оборони. Тільки разом ми зможемо зупинити агресора. Збройні сили України роблять все необхідне задля захисту української території. Зберігаємо спокій, піклуємось один про одного, залишаємось уважними.

14:33 25.02.2022

БРИФІНГ ГОЛОВИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОДА ЩОДО ВВЕДЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ: НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗАБЕЗПЕЧИТИ ФУНКЦІОНУВАННЯ НАРОДНО-ГОСПОДАРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух звернувся до мешканців Запорізької області у зв'язку із оголошенням воєнного стану на території України.

12:27 24.02.2022