СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІИСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ 30.03.2022 СТАНОМ НА 08:00 - #ЗСУ, 35 ДОБА

Окупанти продовжують підступно наносити ракетні та бомбові удари, намагаючись повністю знищити інфраструктуру та житлові раиони населених пунктів Запорізького краю. Обстановка довкола міста Запоріжжя та області залишається напруженою, але контрольованою. Суттєвих змін в положені та характері діи підрозділів на визначених рубіжах не відбулося. Підрозділи Сил оборони Запорізького краю продовжують героічно протистояти ворогу та ведуть оборонну операцію. Противник проводить спроби просування у напрямках населених пунктів Гуляиполе, Запоріжжя, Кам’янське, успіху не має. На інших напрямках украінські воіни продовжують знищувати ворожу техніку, з якоіросіиські окупанти обстрілюють цивільну інфраструктуру в населених пунктах та позиціі украінських воінів.

11:26 30.03.2022