Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 12.11.2021 16:06

Воздвижівська сільська рада Запорізької області (далі - Воздвижівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Воздвижівської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки»  (далі - ДДП).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Воздвижівська сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення  14 жовтня 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 14 жовтня 2021 року по 29 жовтня 2021 року.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Ознайомитися із Заявою можливо на офіційному сайті Воздвижівської сільської ради: http://vozdvyzhivska.gromada.org.ua/ «Оголошення», а також у приміщенні Воздвижівської сільської ради, 70220, Запорізька обл., Пологівський р-н, с. Воздвижівка, вул. Центральна, буд. 32д.

Орган, до якого подаються зауваження - Воздвижівська сільська рада, 70220, Запорізька обл., Пологівський р-н, с. Воздвижівка, вул. Центральна, буд. 32д, 06145-96531, vozdvrada@ukr.net.

Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 14.10.2021 р по 29.10.2021 р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Воздвижівська сільська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.