Як правильно спілкуватися з ветеранами: розроблено інтерактивний симулятор

Дата: 02.08.2024 11:46

Проєкт допоможе навчитися правильно та з повагою взаємодіяти з людьми, які мають бойовий досвід. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Симулятор занурює користувачів у ситуації, наближені до реальних. Таким чином він допомагає відпрацювати отримані знання на практиці. Ініціатива є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською. Проєкт реалізується за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабміну. Інструмент розроблений як додаток до освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Він розповідає про правила коректної комунікації з військовими, ветеранами та ветеранками. Інтерактивний симулятор доступний за посиланням.