УКРАЇНСЬКІ БАНКИ ВИДАЛИ ПЕРШІ КРЕДИТИ НА РОЗВИТОК АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%»

Дата: 23.07.2024 12:30

Фото без описуФото без опису

Уряд розширив дію Програми «Доступні кредити 5-7-9%». Тепер кредитні  кошти можна використати на відновлення енергетичних спроможностей. Зміни запрацювали з 20 липня. Вже є перші результати – Sense Bank видав перший кредит на  придбання та встановлення українським виробником сонячної електростанції потужністю 1 МВт. Про це повідомляє Міністерство економіки.

Скористатись програмою «Доступні кредити 5-7-9» для купівлі та встановлення енергообладнання може не тільки бізнес, але й громадяни, ОСББ та ЖБК.

Умови для приватних домогосподарств:

• пільгове кредитування під 0%;

• держава повністю компенсує відсоткову ставку впродовж 10 років;

• сума кредиту  – до 480 тисяч гривень.

Умови для ОСББ та ЖБК:

• відсоткова ставка  –  7%;

• термін кредиту –  до 5 років;

• сума кредиту  –  до 5 млн гривень.

Детальніше про умови кредитування для громадян, бізнесу та ОСББ – в інфографіці.