ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБА: НАЯВНІСТЬ ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВОГО ДОКУМЕНТА ПІД ЧАС ПЕРЕТИНАННЯ КОРДОНУ ОБОВ’ЯЗКОВА

Дата: 17.07.2024 09:26

Наявність військово-облікового документа під час перетинання кордону – обов’язкова умова для всіх чоловіків – громадян України у віці від 18 до 60 років. Така норма почала застосовуватись сьогодні, 17 липня 2024 року, починаючи з 00.00. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

16 липня сплив встановлений законодавством термін, протягом якого громадяни України мали стати на військовий облік або уточнити свої військово-облікові дані.

Відтепер під час перетинання кордону на виїзд прикордонники перевірятимуть військово-облікові документи в усіх громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Документ може бути як в паперовій, так і в електронній формі.

У разі відсутності військово-облікового документа, прикордонники відмовлятимуть у перетинанні державного кордону на виїзд з України.