Громадські слухання (обговорення) проєктів рішень Воздвижівської сільської ради щодо перепрофілювання (зміни типу) та перейменування закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради

Дата: 14.05.2024 09:45

14 та 15 червня 2024 року на території громади будуть проводитись громадські слухання щодо перепрофілювання (зміни типу) закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради.

Громадські слухання винесені на розгляд розпорядженнями Воздвижівського сільського голови:

- від 03.05.2024 46-ОД «Про організацію та проведення громадських слухань на території Долинського старостинського округу»;

- від 03.05.2024 № 47-ОД «Про організацію та проведення громадських слухань на території Добропільського  старостинського округу».

Положення про громадські  слухання на території  Воздвижівської сільської територіальної громади прийняте рішенням Воздвижівської сільської ради № 2 від 21.04.2023 «Про затвердження Положення про громадські слухання на території Воздвижівської сільської територіальної громади».

Мета проведення громадських слухань (обговорення)

Врахування думки мешканців Воздвижівської сільської територіальної громади  щодо перейменування та перепрофілювання (зміни типу) та перейменування закладів загальної середньої освіти.

- Обговорення проєкту рішення Воздвижівської сільської ради «Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування  Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради» шляхом реорганізації  Комунального закладу «Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради  у Долинську гімназію Воздвижівської сільської ради Пологівського району Запорізької області.

- Обговорення проєкту рішення Воздвижівської сільської ради «Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування  Комунального закладу «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради» шляхом реорганізації  Комунального закладу «Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради у Добропільську гімназію Воздвижівської сільської ради Пологівського району Запорізької області .

Громадські слухання будуть проведені у відкритому режимі:

• 14 червня 2024 року о 12.00 за адресою: с. Долинка, вул. Центральна, 72 (приміщення адміністративної будівлі Долинського старостинського округу);

• 15 червня 2024 року о 12.00 за адресою: с. Добропілля, вул. Перемоги, 50А (приміщення Добропільської ЗОШ).

Учасникам громадських слухань (обговорення) згідно з вимогами чинного законодавства в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України або інший паспортний документ.

Відділ освіти, молоді та спорту

Воздвижівської сільської ради