УНИКАТИ МАСОВИХ СКУПЧЕНЬ ТА ДОЛУЧАТИСЯ ДО ВЕЛИКОДНІХ СЛУЖБ ОНЛАЙН ЗАКЛИКАЮТЬ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ЄПАРХІЇ ПЦУ ТА НАЦПОЛІЦІІ

Дата: 03.05.2024 08:31

У Великодні свята мешканці Запорізької області мають бути обережними – не створювати скупчень у храмах і, за можливості, долучатися до богослужінь онлайн. На цьому наголосив керуючий Запорізькою єпархією Православної Церкви України єпископ Фотій.

– Хочу звернутися до всіх із проханням – не збирайтеся у великій кількості біля храму. Бачите  багато людей, прогуляйтеся поблизу, не створюйте скупчень, – зазначив єпископ Фотій.

Він попросив вірян дотримуватися правил безпеки і звернув увагу на вміст пасхальних кошиків.

– Пасхальні приношення краще тримати в кошиках. Не кладіть у нього нічого зайвого – лише продукти, від вживання яких утримувалися під час великого посту. Не беріть із собою алкогольні напої чи тютюнові вироби, – зауважив єпископ Фотій.

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області Роман Крупеницький повідомив, що комендантська година у регіоні не змінюється – вона почнеться опівночі та завершиться о 5 годині ранку. Поліція у Великодні дні працюватиме у посиленому режимі. Біля храмів патрулюватимуть поліцейські.  У планах – залучити 850 правоохоронців. Вони володіють інформацією про найближчі укриття та у разі тривоги проведуть громадян у безпечні місця.