До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата: 19.04.2024 10:00

Відділ освіти, культури та спорту Воздвижівської сільської ради доводить до відома наступну інформацію.

На території Воздвижівської сільської територіальної громади  упродовж квітня-травня 2024 року у закладах загальної середньої освіти проводиться робота щодо прийому документів для зарахування дітей до 1 (перших) класів 2024/2025 навчального року.

З метою належної організації роботи щодо прийому дітей до перших класів ЗЗСО громади у поточному році видано розпорядження Воздвижівського сільського голови:

- від 22.01.2024 № 08 «Про затвердження територій обслуговування за закладами  освіти у 2024 році»;

- від 17.04.2024 № 028 «Про прийом дітей до перших класів закладами  загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради у 2024 році».

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 р., зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Інформуємо, що заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 1 червня.

Для зарахування дитини до 1 класу необхідно надати такі документи:

- заява одного з батьків (або опікуна, або іншого законного представника дитини);

- оригінал та копія свідоцтва про народження дитини;
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- документ, що підтверджує місце реєстрації дитини на території обслуговування школи (скан-копія паспорта одного з батьків або іншого представника дитини);

- медичні довідки встановленого зразка (Ф/063/0 та Ф/086-1/0).

Документи для зарахування дитини до 1 класу можна подати власноруч або на електронну пошту закладів загальної середньої освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина.

Е-mail закладів загальної середньої освіти, які розташовані на території Воздвижівської громади:

vtersa@ukr.net                      КЗ «Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ВСР

vozdvschool@ukr.net           КЗ «Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ВСР

dolinka_zosch@ukr.net       КЗ «Долинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ВСР

dobrschool@i.ua                КЗ «Добропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ВСР

У зв'язку з воєнним станом в Україні та дистанційною формою навчання в школах Воздвижівської сільської ради - консультування з питань щодо прийому документів до 1 класів  у заклади освіти Воздвижівської громади (за потребою) можна також отримати за телефоном ВОКС ВСР (066)9409561.