У межах ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ мешканці Воздвижівської громади отримали матеріали для посівної

Дата: 17.04.2024 14:12

Проєкт реалізується Всеукраїнською асоціацією громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). Відтак, днями  здійснено передачу насіння пільговим категоріям, внутрішньо-переміщеним громадянам, вразливим верствам населення Воздвижівської громади.

Згуртовані громади – це масштабний всеукраїнський проєкт, який охоплює практично всі регіони України та реалізується у координації з насіннєвими компаніями. У рамках даного проекту, попередньо, управлінням економічного розвитку ВК УМР був здійснений збір інформації про потребу в насіннєвому матеріалі.

До проєкту долучилися компанії Bayer, Gowan Seeds, Enza Zaden, Syngenta. 10 тонн насіння різних видів овочів отримають понад 200 тис. домогосподарств, які мешкають на звільнених та прифронтових територій, а також вимушені переселенці та соціально незахищені верстви населення з інших регіонів. Ця допомога дозволить виростити близько 70 тис. тонн овочів.Фото без опису