НЕ МЕНШЕ 17,5 % БЮДЖЕТНИХ ВИДАТКІВ - НА ПІДТРИМКУ СИЛ ОБОРОНИ: У ЗОДА ОБГОВОРИЛИ ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ

Дата: 12.02.2024 18:55

Під головуванням очільника Запорізької ОДА Івана Федорова відбулася традиційна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Говорили про коригування районних, місцевих та обласного бюджетів на 2024 рік. Голова Запорізької ОДА наголосив на необхідності внести зміни до кошторисів й спрямувати не менше 17,5% фінансів на підтримку Сил оборони України, цивільний захист населення та будівництво фортифікаційних споруд.

• Одним з пріоритетних завдань обласної влади залишається всебічна допомога військовим, які боронять Запорізький напрямок. Наша мета - повністю закрити потреби всіх підрозділів, забезпечити необхідною технікою та обладнанням. Разом маємо створити для наших захисників максимально комфортні умови, - наголосив посадовець.