Комунікаційна кампанія «Головне – що всередині».

Дата: 19.12.2023 15:36

Міністерство освіти і науки України в рамках погодженого плану співпраці між Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Урядом України в партнерстві з Першою леді України, Міністерством охорони здоров’я України реалізує широкий спектр заходів для популяризації шкільної реформи харчування та здорової харчової поведінки серед дітей шкільного віку та їхніх батьків/опікунів.

У межах цієї інформаційної кампанії для підвищення обізнаності дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок розроблені такі креативні матеріали про важливість правильного харчування «Головне – що всередині».

Відеоролик «Харчуйся тим – що робить тебе винахідливим»: