«16 днів активних дій проти гендерно зумовленого насильства».

Дата: 08.12.2023 09:37

25 листопада в Україні розпочалася міжнародна кампанія «16 днів активних дій проти гендерно зумовленого насильства».

Акція стартувала у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і завершується 10 грудня, у День прав людини.

До масштабного просвітницького марафону долучилися і заклади культури та освіти Воздвижівської громади.

«16 днів проти насильства» - щорічна міжнародна кампанія, цьогорічна загальносвітова тематика -  «Інвестуй у попередження гендерно зумовленого насильства». Тема в Україні – «Жінки та дівчата під час війни».

Ця проблема на часі, особливо зараз, у період війни, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, гендерне насильство вбиває стільки ж жінок у віці від 15 до 44 років, як і рак.

Вже традиційно марафон підтримали заклади культури та освіти громади, які проводять різноманітні онлайн-заходи з єдиною метою - привернути увагу до насильства - усіх форм, в усіх сферах життя.

В умовах війни ця тема особливо актуальна, бо піднімає проблему у її глобальних масштабах та жахливих наслідках.

ВОКС Воздвижівської ТГ