«СВІТ БЕЗ РОСІЇ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»: ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ЕСЕ ДЛЯ МОЛОДІ

Дата: 27.11.2023 11:34

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголошує конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи». Захід відбудеться у рамках Бандерівських читань.

До участі в Конкурсі запрошують молодих авторів віком до 32 років – військовослужбовців, студентів вищих навчальних закладів, магістрантів, аспірантів, вчителів та науковців.

Кінцевим терміном подачі робіт є 10 грудня 2023 року.

Призовий фонд забезпечують бійці 5-ї окремої штурмової бригади:
1 місце – 10 тис грн
2 місце – 5 тис грн
3 місце – 3 тис грн

На конкурс можуть бути подані науково-публіцистичні есе, що не були опубліковані раніше. Вони мають містити обґрунтовані міркування, націоналістичні ідеї та націєцентричний світогляд.

Реєструйте та надсилайте есе за посиланням

Вимоги до оформлення есе:

• обсяг до 15 тис. знаків (8 стор.)
  • шрифт Times New Roman
  • кегль 14
  • міжрядковий інтервал 1,5.

Обирайте одну із тем та розкривайте їх з наукової і практичної точок зору:

• Розвал російської імперії – запорука української перемоги.
  • Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?
  • Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.
  • Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані).
  • Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб гарантувати довгостроковий мир?
  • Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?
  • Україна – гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.
  • Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою?
  • Безпекова формула у Європі – нові геополітичні центри.
  • Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.

Назви робіт мають відрізнятися від вищенаведених тем і напрямків. Також наголошуємо, що приймаємо до участі лише науково-публіцистичні, а не літературні есе. Інструкція з написання есе: за посиланням: http://surl.li/mwoop

Організатори повідомляють усіх учасників про результати Конкурсу під час проведення Бандерівських читань.