ЩЕ ДВА ПІКАПИ НА ЗАХИСТІ ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ
Дата: 26.10.2023 14:36
Кількість переглядів: 47
Обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати оборонців України транспортними засобами, які стануть у нагоді під час виконання бойових завдань.
- Автівки – це одна з багатьох потреб бійців. Враховуючи умови та складнощі, з якими щоденно стикаються наші військовослужбовці, транспорт має бути завжди "у строю". Нові, швидкі, потужні та всюдихідні, вони неодмінно допоможуть під час виконання надскладних задач. Посилюємо наші підрозділи! - зазначив очільник ЗОВА Юрій Малашко.
Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності