Тридцята (позачергова) сесія

Дата: 01.09.2023 16:17

Рішення №1 Про затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування про дострокове припинення повноважень секретаря Воздвижівської сільської ради восьмого скликання Мищенко С.В.

Рішення №2 Про дострокове припинення повноважень секретаря Воздвижівської сільської ради восьмого скликання Мищенко С.В.

Рішення №3 Про дострокове припинення повноважень депутата Воздвижівської сільської ради Мищенко С.В.

Рішення№4 Про затвердження Програми розвитку і функціонування української мови у Воздвижівській сільській територіальній громаді на 2023-2027 роки

Рішення №5 Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023- 2024 роки

Рішення №6 Про скасування рішення Воздвижівської сільської ради восьмого скликання від 28.10.2022 №7 «Про утворення лічильної комісії з питань таємного голосування про дострокове припинення повноважень секретаря Воздвижівської сільської ради восьмого скликання Мищенко С.В. та затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування»

Рішення №7 Про затвердження розпоряджень сільського голови