Дослідження актуальних потреб внутрішньо переміщених осіб, що проживають в Запоріжжі та громадах Запорізької області

Дата: 29.06.2023 09:06

Шановні мешканці Запорізької області!

Громадська організація “ЙЕС” проводить дослідження щодо актуальних гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, що наразі проживають в Запоріжжі та громадах Запорізької області.

Просимо Вас взяти участь в дослідженні, це допоможе нашій організації та нашим партнерам по гуманітарному сектору надавати більш ефективну та якісну допомогу. Участь у дослідженні анонімна, а всі відповіді будуть використані тільки в узагальненому вигляді.