ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ!

Дата: 09.05.2023 19:32

З метою підвищення обізнаності молоді щодо євроінтеграційних процесів в Україні Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності за підтримки Центру Нова Європа проводить онлайн урок на тему «Молодь та європейська інтеграція» для учнів 9-11 класів та студентів 1-2 курсів, що відбудеться 18 травня 2023 рокуо 15:00.

Лекториня: Маріанна Фахурдінова, Центр Нова Європа

Дата: м. Запоріжжя, 18 травня 2023 року

Час:  15:00 – 16:30

Формат: онлайн

Аудиторія: учні  9-11 класів, студенти 1-2 курсів.

Мета: розширити знання про ЄС та євроінтеграцію України; підвищити мотивацію молоді до самостійного вивчення ЄС та відносин Україна-ЄС.

Структура онлайн-уроку:

1. Цікаві факти про ЄС

2. Стисло про історію відносин України та ЄС

2. Чи готова Україна до ЄС, про реформи в Україні

4. Ставлення українців та європейців до вступу України до ЄС

5. Запитання/відповіді

Реєстраційна форма за посиланням - https://forms.gle/f27FebzgsHN2GiSr7.

Після реєстрації, на вказану електронну пошту буде надіслане посилання на zoom.

Учасники онлайн уроку повинні бути із включеними камерами та виключеними мікрофонами, якщо є питання (піднімайте руку та чекайте, коли Вам дозволять виступити).

Контактна особа – Ященко Катерина, Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності, k.v.yashchenko@gmail.com, 0660146351.