Про підсумки роботи атестаційної комісії Воздвижівської сільської ради у 2023 році

Дата: 02.04.2023 20:00

У Воздвижівській сільській територіальній громаді пройшла атестація керівників і педагогічних працівників закладів освіти.

На виконання розпорядження сільської ради  від 20.09.2022 № 78 «Про утворення атестаційної комісії ІІ рівня та атестацію педагогічних працівників закладів освіти Воздвижівської сільської ради у 2022/2023 навчальному році» 31 березня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії Воздвижівської сільської ради.

Відповідно до клопотань поданих керівниками закладів освіти щодо атестації педагогів, матеріали, яких розглядаються атестаційною комісією ІІ рівня, компетентна комісія у 2022/2023 навчальному році вивчила діяльність 8 педагогів закладів загальної середньої освіти сільської ради (7 педагогічних працівників та 1 педагогічний працівник (керівна посада - заступник директора з виховної роботи), дала оцінку їх досягнень, а також необхідні рекомендації для подальшої ефективної роботи.

За результатами голосування членів атестаційної комісії Воздвижівської сільської ради, прийнято рішення атестаційної комісії ІІ рівня (протокол від 31.03.2023 р. № 2):

- про визнання такими, що атестований та присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 педагогічний працівник (Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

- про визнання такими, що атестовані та відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 3 педагогічних працівників (Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1; Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2);

- про визнання такими, що атестовані та відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист»  - 1 педагогічний працівник (Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

- про визнання такими, що атестовані та відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» і відповідають раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель» - 2 педагогічні працівники (Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2);

-  про визнання такими, що атестована та відповідає займаній посаді - 1 педагогічний працівник – ЗДВР (Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Вітаємо колег з проходженням атестації та бажаємо подальших успіхів у педагогічній діяльності!