ЯК ОТРИМАТИ ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ ПРО СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВИПЛАТИ?

Дата: 05.01.2023 14:47

Продовжуємо розповідати про зміни із соціальними виплатами, про які варто знати, у зв’язку із об’єднанням Пенсійного Фонду та Фонду Соцстрахування.

Головне – виплати збережено, їх розмір НЕ зменшився, а деяких – навіть збільшився (детальніше про розмір страхових виплат в нашій інфографіці  або на сайті за посиланням.

Відтепер, щоб отримати допомоги та виплати, передбачені законом про соціальне страхування, можна звертатися до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України (перелік діючих сервісних центрів тут ) або через засоби вебпорталу електронних сервісів Пенсійного фонду України:

• для страхувальників – це кабінет страхувальника, через який можна подати заяву-розрахунок для отримання фінансування на оплату лікарняних листків

• для застрахованих осіб – через особистий кабінет, який дозволяє сформувати та надіслати звернення.

Більше відповідей на важливі питання – за посиланням

За матеріалами Міністерства соціальної політики України