ОЛЕКСАНДР СТАРУХ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2022 12:48

На календарі 7 грудня. Зазвичай в цей день поздоровляють з професійним святом депутатів місцевих рад і працівників органів самоврядування.

Хоча, якщо чесно, - це не професія, це покликання. Бо можна навчитися щось робити руками чи мізками, але не можна змусити переживати свою душу. Це або є, або нема.

Нам, українцям, споконвіку притаманна потреба у владі народу - народовладді. Саме тому на Січі обирали всіх можновладців. І саме тому росіяни перше що робили - нищили наше самоврядування. Вони це зробили 250 років тому, ліквідувавши Вольності козацькі, вони це роблять зараз, намагаючись знищити нашу державу, нашу волю. Бо воля українця - це і є його влада.

Сьогодні місцеве самоврядування як ніколи потрібно. Тому що воно завжди поруч.

На фото напівзруйноване приміщення однієї з сільських рад, але вона працює!

Бо можна зламати будівлю, але люди незламні!

Зі святом вас - міські й селищні голови, депутати та фахівці рад.

Добра вам і наснаги!