ЗАКУПІВЛЯ ПАЛИВНОЇ ДЕРЕВИНИ ТА АЛГОРИТМ ЇЇ ДОСТАВЛЕННЯ - ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ПРОДОВЖУЄ ГОТУВАТИСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 24.10.2022 10:48

У зв’язку з активними обстрілами регіону та руйнування комунальних мереж теплопостачання, обласна влада посилила контроль за створенням місцевою владою запасів деревини для обігріву приватних будинків, які знаходяться на прилеглих до зони проведення бойових дій територіях.

Під час обговорення стану підготовки регіону до опалювального сезону з віце-прем'єр-міністеркою України з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, представники Запорізької обласної військової адміністрації зазначили, що наразі громади вже відпрацьовують алгоритм доставлення деревини у населенні пункти. Закупівля паливної деревини для людей, які залишаються в потенційно небезпечних місцях здійснюється за кошти державної субвенції, а розподіл деревини першочергово орієнтується на вразливі верстви населення.

• Цінова політика паливної деревини дуже різна, тому зараз остаточно визначаються державні лісогосподарські підприємства, які будуть постачати деревину, а також її порядок доставлення на небезпечні території, - зазначив заступник очільника ЗОВА Геннадій Тімченко

Департамент культури та інформаційної політики