Пологи частково знеструмлені, в Оріхові відновлено газопостачання

Дата: 24.06.2022 12:14

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 3 000 споживачів, повідомляє обласна військова адміністрація.

Зокрема енергетики заживили:

• родини с. Івана Франка та частину м. Пологи — 380 абонентів;
  • 2 285 домівок у 3 населених пунктах на території обслуговування Оріхівського районного відділення.

Цієї ночі через активні бойові дії побільшало пошкоджень у Пологівських мережах, внаслідок чого на ранок знеструмлено ще 2 932 родини у селах Пологи, Кінські Роздори та у м. Пологи.

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася.

Без енергопостачання залишаються:

• Василівські електромережі — 4 980 абонентів;
  • Гуляйпільські електромережі — 11 828 абонентів;
  • Оріхівські електромережі — 4 432 абоненти;
  • Пологівські електромережі — 3 145 абонентів.

Газопостачання

Минулої доби у м. Оріхів було усунуто завдані внаслідок обстрілів 21 червня пошкодження розподільних газопроводів низького тиску. Відновлено газопостачання 23 споживачів.

Цієї ночі внаслідок обстрілу у смт Балабине було пошкоджено розподільні газопроводи низького тиску, частину з яких на ранок вдалося відновити.

Розмінування

23 червня піротехніки ДСНС, які проводять гуманітарне розмінування, виявили 9 гранат, 1 реактивний снаряд, 8 бойових частин та 2 одиниці безпечних залишків снаряду від реактивної системи залпового вогню «Ураган» у декількох населених пунктах Запорізького та Пологівського районів.

Джерело інформації