СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІИСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ 26.03.2022 СТАНОМ НА 08:00 - ЗСУ, 31 ДОБА

Дата: 26.03.2022 10:45

Розпочалася тридцять перша доба героічного протистояння Украінського народу росіиському вторгненню. Угруповання Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжує ведення оборонноі? операціі?.

Протягом цієі ночі і ранку було успішно відбито атаки ворога - наші воі?ни завдають суттєвих втрат росіи?ським окупантам і противник продовжує втрачати живу силу та техніку.

Підрозділи ДСНС Запорізькоі? області перебувають у підвищеніи готовності. Тож на територіях, де тривають боі, після закінчення артобстрілів залучаються  до ліквідаціі наслідків надзвичаи?них подіи.

За наявною інформацією з тимчасово окупованого Бердянська, з понеділка, 28 березня, припиняють свою діяльність низка банківських установ: “Альфабанк”, “Ощадбанк”, “Аваль”. Також повідомляється, що поки працюватимуть: “ПриватБанк” (субота та неділя вихіднии?), “А-банк”, “ТАС банк”, “Укргазбанк”.

Міськвиконком Бердянська підтримує роботу комунальних та обслуговуючих сферу ЖКГ підприємств, але місто продовжує залишатися без газопостачання, через що збільшилося навантаження на електромережі і щодня трапляються аваріі?.

Сьогодні воіни-нацгвардіиці відзначають своє професіи?не свято – День Національноі гвардіі Украіни! Керівництво Запорізькоі обласноі віиськовоі адміністраціі вітає весь особовии склад  та ветеранів НГУ Запорізькоі області та всієі Украіни.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, залізного терпіння і хороброго духу в боротьбі з росіиськими окупантами!  Дякуємо за службу украінському народові.

Слава Украіні!