СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІИСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ 17.03.2022 СТАНОМ НА 08:00.

Дата: 17.03.2022 11:57

Триває двадцять друга доба героіїчного протистояння підрозділів Сил оборони Украіни на Запорізькому напрямку и Украінського народу  росіиському воєнному вторгненню.

Сили оборони Запорізького краю продовжують завдавати нищівних ударів по угрупованнях віиськ ворога, який намагається закріпитися та утримувати оборону захоплених рубежів.

Варто зазначити, що росіиські окупанти знизили темпи наступу на Запорізькому напрямку. Вони мають проблеми зі своєчасним поповненням запасів палива та боєприпасів. Особовии склад окупаціиних віиськ, переважна більшість якого - молоді строковики, виснажений. Тим не менше, противник продовжує наносити систематичні вогневі удари із артилеріі? 152-го, 122-го калібрів. Найчастіше  окупанти застосовують міномети  120-го та 82-го калібрів.

Що стосується наших підрозділів - вони продовжують наносити вогневе ураження по противнику, тож непрохані гості не будуть спокіино спати на украінськіи землі - скрізь «гаряче» вітають іх наші віиськові.

На дании час керівництво Запорізькоі обласноі віиськовоі адміністраціі приділяє увагу евакуаціі в безпечні регіони краіни жителів окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарноі допомоги.

Відтак протягом двох діб було реалізовано  евакуацію цивільного населення -  9633 людей, серед  772 дитини - на 2879 автомобілях.

Боротьба триває!

Вірте у наших воі?нів!

Зло має буде покарано!

Слава Украі?ні!