Ситуація щодо російського вторгнення 27.02.2022станом на 8:00:

Дата: 27.02.2022 08:39

Ранок не спокійний.Було нанесено декілька ударів з авіації окупанта в південних околицях Запоріжжя. Постраждалих немає.
ЗСУ добре відрацювали цю ніч.
Колона техніки окупанта рушила на Енергодар, потім повернулася в напрямку Великої Білозерки. Вони продовжують мародерити крамниці та просити їжу у місцевих. Вочевидь, армія окупанта не забезпечена достатньою кількістю продовольства.
Через обстріли з боку окупантів наразі в Бердянську ускладнено проїзд для автівок швидких.
Завдяки злагодженій роботі комунальних служб на місцях вдалося відновити работу енерго та водопостачання в більшості громад. Не відновлено енергопостачанням в  декількох населених пунктах Мелітопольського району (Олександрівській та Нововасилівській громаді)
Більше інформації згодом.