У закладах загальної середньої освіти Воздвижівської громади відбувся шкільний конкурс фахової майстерності «Без бар’єрів».

Дата: 20.01.2022 15:16

Про результати проведення І етапу Першого обласного конкурсу фахової майстерності «Без бар’єрів» у 2021-2022 навчальному році

Учасниками конкурсу у КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ВСР були команди 3, 4, 5 класів.

Члени команди виконували рухові завдання стратегії «Мій руховий інтелект». Рухові завдання виконували з фітбольними м’ячами.

Переможцем стала команда 3 класу. Особливо гарні результати продемонстрував Левицький Арсеній. Його підтримували товариші: Бойко Алевтина, Черноокий Родіон, Качан Ростислав.

Підготуватись до веселого і корисного заняття, до конкурсу «Без барєрів» дітям допомогали: вчитель фізичного виховання- Петров О.В., вчитель початкових класів – Левченко В.В., асистент вчителя у 3 класі – Коротун А.В.

Фітбол – це весело, цікаво і корисно. Фітбол – це круто!

Учасниками конкурсу були команди 3, 4, 5 класів.

Фітбол – це весело, цікаво і корисно. Фітбол – це круто!

"БЕЗ бар'єрів" матеріал Добропільська ЗОШ за посиланням