ДІТИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ воздвижівської громади провели ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗАПОРІЗЬКОМУ державному ЦИРКУ

Дата: 20.12.2021 12:35

19 грудня відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки у Запорізькому державному цирку та перша святкова вистава.

За доброю традицією, Запорізька обласна державна адміністрація у День Святого Миколая запросила на циркове шоу «Новорічні дива» до Запорізького державного цирку дітей пільгових категорій громад області.

Цього року гостями новорічної циркової вистави стали також діти пільгових категорій Воздвижівської територіальної громади.

Артисти цирку подарували глядачам програму «Новорічні дива». Майстерністю дивували повітряні гімнасти, акробати, еквілібристи, жонглери, клоуни, дресировані поні та коти. Родзинкою програми є атракціон за участю левів та тигрів

Служба у справах дітей Воздвижівської сільської ради