Дата: 15.12.2021 11:25

З метою піднесення престижу української мови, виховання у молодого покоління поваги до культури і традицій українського народу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради забезпечено проведення І та ІІ етапи Конкурсу.

У І (шкільному) етапі у Конкурсі взяли участь 64 учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради.

На виконання розпоряджень сільського голови  від 22.11.2021 № 226 «Про проведення другого етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у закладах загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради у 2021-2022 навчальному році», від 25.11.2021 № 229 «Про внесення змін до розпорядження сільського голови від 22.11.2021 № 226 «Про проведення другого етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у закладах загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради у 2021-2022 навчальному році» 07 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Воздвижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Воздвижівської сільської ради відбувся ІІ етап  Конкурсу ім. Петра Яцика, у якому взяли участь 11 учнів із 4-х ЗЗСО: Верхньотерсянська ЗОШ – 2 учні (8 кл., 11 кл.), Воздвижівська ЗОШ - 4 учні (3 кл, 6 кл., 9 кл.), Добропільська ЗОШ – 3 учні (4 кл., 8 кл., 9 кл.) та Долинська ЗОШ – 2 учні (8 кл., 11 кл.).

За результатами набраних балів 4 учнів здобули перемогу у ІІ етапі Конкурсу: І місце - 2 учні Черненко Руслан (11 кл., Верхньотерсянська ЗОШ) та Здановська Софія (8 кл., Долинська ЗОШ); ІІ місце2 учні - Коротун Катерина (8 кл., Верхньотерсянська ЗОШ) та Здановська Інна (11 кл., Долинська ЗОШ).

Вітаємо переможців-юних знавців з української мови та бажаємо вдалого виступу на обласному етапі  Конкурсу.

Відділ освіти, культури та спорту сільської ради