Про результати проведення мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської громади у 2021-2022 навчальному році

Дата: 02.12.2021 18:45

З метою  вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення загальної мовної культури серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради забезпечено проведення І та ІІ етапи Конкурсу.

У І (шкільному) етапі у Конкурсі взяли участь 35 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради.

На виконання розпорядження сільського голови від 23.11.2021 № 227 «Про проведення другого і підготовку до третього етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в 2021/2022 навчальному році»  01 грудня 2021 року на базі комунального закладу «Воздвижівська ЗОШ» Воздвижівської сільської ради відбувся ІІ етап мовно-літературного Конкурсу, у якому взяли участь 11 учнів із 4-х ЗЗСО: Верхньотерсянська ЗОШ – 3 учні (5 кл., 8 кл., 11 кл.), Воздвижівська ЗОШ - 3 учні (6 кл., 9 кл., 11 кл.), Добропільська ЗОШ – 3 учні (7 кл., 8 кл., 9 кл.) та Долинська ЗОШ – 2 учні (8 кл., 11 кл.).

За результатами випробувань призові місця у ІІ етапі посіли 5 школярів:

ІІ місце - 2 учні – Коротун Катерина (8 кл. Верхньотерсянська ЗОШ), Здановська Інна (11 кл. Долинська ЗОШ); ІІІ місце – Попович Максим (7 кл. Добропільська ЗОШ), Холод Глафіра (9 кл. Воздвижівська ЗОШ), Кольчієнко Олександра (11 кл., Воздвижівська ЗОШ).

Вітаємо переможців та їх наставників (вчителів-філологів) за результативну участь у мовно-літературному Конкурсі 2021-2022 навчального року.

Відділ освіти, культури та спорту сільської ради